Oprawa prac i dokumentów

Laminowanie

laminowanie

Najprostsza a jednocześnie najtrwalsza forma zabezpieczenia pojedynczych dokumentów. Polega na foliowaniu dokumentów, poprzez wprasowanie pod ciśnieniem w wysokiej temperaturze folii laminującej. Dzięki procesowi laminacji dokumenty stają się odporne na działanie czynników zewnętrznych co zwiększa ich trwałość. Oferujemy laminowanie folią matową lub błyszczącą.

Rozmiar

Cena

 Laminowanie 

Wizytówka – A6 – A5 – A4 – A3

od 1,50 do 7,00

Oprawa Miękka – Bindowanie

bindowanie

To trwała i prostą a zarazem jedna z najtańszych form oprawy większej ilości dokumentów. Pozwala złączyć luźne kartki w jedną całość za pomocą plastikowych grzbietów. W naszych punktach usługowych oprawisz dokumenty aż do 420 kartek, w formacie: A5, A4, A3 – po krótszym boku.

Rozmiar

Cena

 Bindowanie plastikowe

od 5 do 420 kartek A4

od 5,00 do 13,00

Oprawa Klejona – Termobindowanie

termobindowanie

Estetyczna i trwała forma oprawy, stosowana głównie przy pracach szkolnych (dyplomowych) a także przy niewielkich dokumentacjach urzędowych. Oprawa ta polega na wklejeniu luźnych kartek do tekturowej okładki po dłuższej stronie kartki.

Rozmiar

Cena

 Termobindowanie 

od 10 do 220 kartek A4

od 12,00 do 14,00

 Oprawa Twarda – Kanałowa

twarda-kanalowa

Najbardziej popularna oprawa w środowisku studenckim. Oprawa twarda zwana również kanałową, polega na zaciśnięcie dokumentów w metalowym kanale, który w połączeniu ze sztywnymi okładkami tworzy oprawę o perfekcyjnym i estetycznym wyglądzie. Okładki mogą być z tłoczonymi lub złoconymi napisami: PRACA lub ROZPRAWA: DYPLOMOWA, LICENCJACKA, INŻYNIERSKA, MAGISTERSKA, DOKTORSKA a także MATURALNA. Na specjalne zamówienie wykonujemy również okładki personalizowanie z własnym napisem lub logotypem wybranych uczelni.

Rozmiar

Cena

 Oprawa  Twarda – Kanałowa

od  10 d0 220 kartek A4

od 17,00 do 19,00

Oprawa Miękka – Listwę wsuwana

listwa-wsuwana

Jedna z najtańszych form oprawy dokumentów. Oprawa ta polega na wsunięciu oprawianych kartek wraz z okładkami w listwę plastikową bez użycia jakichkolwiek urządzeń. Pozwala na estetyczną oprawę z możliwością wyciągnięcia niepotrzebnych materiałów bądź dołożenia brakujących bez zniszczenia pozostałych kartek.

Rozmiar

Cena

 Listwa Wsuwana – Zaciskowa 

od 5 do 120 kartek A4

5,00

Podane ceny zawierają 23% podatku VAT.

Oprawa prac i dokumentów Kraków – bindowanie Kraków

Kontakt

Zdjęcia do dokumentów, ksero i druk, oprawa prac

ul. Sądowa 9, Kraków

Pon-Czw: 8:00 – 17:00
Pt: 8:00 – 16:00

Tel: 530-1000-52

e-mail: sadowa@snaplandia.pl

wyslij-plik

Zdjęcia do dokumentów, drukarnia cyfrowa, foto prezenty

ul. Królewska 65a, Kraków

Pon-Pt: 10:00 – 18:00
Tel: 530-1000-51

E-mail: krolewska@copylandia.pl

 

wyslij-plik

strzałka do góry